Audi S3 Sportback Quattro - Nowy samochód Ochrona Plus

Jest coś bardzo fajnego w samochodzie typu hot hatch. Praktycznie, wszechstronność i moc to potężna mieszanka, a jeśli nie jesteś prawdziwym petrolheadem, pomyślisz po prostu, że to po prostu kolejny hatchback. Ci, którzy są zorientowani, wiedzą, że małe S (lub RS) przed numerem modelu w Audi, plus poczwórny układ wydechowy, oznaczają, że pod maską kryje się coś nieco monstrualnego. Audi S3 Sportback Quattro, które zakupił nasz klient, rozwija moc 300PS (295 KM) z 2,0-litrowego silnika benzynowego turbo, osiągając prędkość 0-62 mph w 5-5,5 sekundy (w zależności od skrzyni biegów) i osiągając maksymalną prędkość 155 mph. Oczywiście, to Audi nie jest slouch.

audi

Właściciel S3 zamówił samochód fabrycznie nowy i poinstruował Audi, aby pozostawić na samochodzie wszystkie folie ochronne i zabezpieczenia wnętrza przed dostawą, gotowe do odebrania przez nas jego Audi bezpośrednio, decydując się na skorzystanie z naszej usługi concierge.

Klient zdecydował się na naszą usługę New Car Protection Plus, ponieważ nawet jeśli Audi jest absolutnie fabrycznie nowe, to i tak pozostają na nim zabrudzenia i korekta lakieru, pomimo tego, że podczas transportu jest pokryte folią ochronną, która po usunięciu pozostawia żywicę.

Bilt-Hamber Korrosol Fallout Remover w sprayu został użyty do usunięcia wszelkich zanieczyszczeń na felgach, wraz z naszym własnym zestawem bezpiecznych szczotek do felg UF Wheel Woolies. Po dokładnym i bezpiecznym oczyszczeniu kół, przeszliśmy do czyszczenia wszelkich zabrudzeń z ościeży drzwi i innych miejsc przy użyciu skutecznego, ale delikatnego Meguiar's All Purpose Cleaner.

Następnie spieniliśmy Audi przy użyciu naszej własnej marki - Ultimate Snow Foam, która ma wysokie właściwości pieniące i nie usuwa wosku, za pomocą nowej i ulepszonej lancy Kranzle Snow Foam Lance.

Po spłukaniu piany śnieżnej, przeszliśmy do etapu szamponu, stosując innowacyjny i wysoce skoncentrowany Meguiar's Hyper Wash oraz oczywiście Ultimate Finish Two Bucket Set With Scratch Shields dla bezpiecznego, wolnego od zarysowań mycia, kończąc spłukiwaniem, najpierw przepuszczając wodę przez AQUA GLEAM De-ionising Water Filters, aby zapewnić wykończenie wolne od minerałów.

Suszenie i wchłanianie wody odbyło się przy użyciu wyjątkowo miękkiego ręcznika z mikrofibry Gtechniq Zero Scratch, aby zapewnić wykończenie bez zarysowań. Wszelkie uporczywe zanieczyszczenia lakieru zostały usunięte przy użyciu Bilt-Hamber Auto-Clay Original, a po ostatecznym przetarciu przy użyciu Nanolex PREMIUM Paint Cleaner, byliśmy gotowi do rozpoczęcia etapu korekty lakieru.

Mimo, że lakier Audi S3 wyglądał wcześniej na błyszczący, były jeszcze drobne swirle i rysy, których należało się pozbyć, dlatego też pojawiła się polerka rotacyjna FLEX PE14-2 150. Ponieważ czarny lakier był nowy i miał tylko bardzo lekkie ślady, użyliśmy idealnego produktu - SCHOLL Concepts S40 Anti Swirl-Compound Black końcowa politura wykończeniowa na SCHOLL Concepts Black SOFTouch Waffle Finishing Pad.

Wszystkie miejsca, do których nie mogliśmy dotrzeć przy pomocy polerki maszynowej, zostały pokryte przy pomocy SCHOLL Concepts White Hand Puck Polish & Compound Applicator - aplikatora wykonanego z pianki o wysokiej gęstości, która ma fantastyczne właściwości usuwania zarysowań.

Korekta lakieru zakończona, przeszliśmy do etapu ochrony, decydując się na Swissvax Crystal Rock State Of The Art Car Wax. Ten wyjątkowy wosk wykorzystuje tylko najlepsze składniki, w tym 76% objętości czystego brazylijskiego wosku carnauba z kości słoniowej - jest to jedna z najwyższych zawartości carnauby wśród wszystkich wosków dostępnych na rynku. Crystal Rock pozostawia za sobą gładkie i błyszczące wykończenie oraz wyjątkową trwałość 6-12 miesięcy - idealne dla Audi i jego wysokich osiągów.

Wosk po utwardzeniu został usunięty przy użyciu naszej własnej, wysokiej jakości, niebrudzącej włókniny z mikrofibry UF o wymiarach 40 x 40 cm.

Końcowa ochrona innych obszarów Audi S3 Sportback obejmowała użycie Nanolex ULTRA Glass Sealant SET, który zapewnia doskonałe właściwości ochronne i zapewnia doskonałą widoczność nawet w czasie największej ulewy! Felgi zostały następnie zabezpieczone ultra trwałym środkiem Nanolex PROFESSIONAL Paint & Alloy Sealant.

Wszystkie zewnętrzne elementy wykończeniowe zostały zabezpieczone środkiem Nanolex Trim Rejuvenator, który jest długotrwały i pozostawia jedynie naturalny połysk.